productDetail.productImages
Protein a Co
Proteinpuding chia maggal – Csokoládé dióval 1 600 g
Előnyös
9800 Ft
Ajánlott fogyasztói ár 10 670 Ft
Kód: z74543 | 613 Ft / 100 g
Áruvisszaküldés 2 hónap
Táplálja szervezetét kiváló minőségű tápanyagokkal: készítsen magának egy chia magos fehérjeturmixot, amely mindössze két perc alatt elkészül. Magas fehérje-, rost- és vitamin-tartalmának köszönhetően hosszú időre biztosan jóllakat, míg a kókusznektárral készült természetes összetétele finomított cukor nélkül biztosítja az energia szint stabilitását.
Ez a zabkása kisegíti, ha időszűkében van, és megbízhatóan csillapítja édesség utáni vágyát. Nem tartalmaz felesleges adalékanyagokat, csupán a legkiválóbb minőségű alapanyagokat.
- Teljes értékű tápanyagbevitel: Gazdag vitamin- (A, B, C, D, E, K) és olyan nélkülözhetetlen ásványi anyagok forrása, mint a vas, a szelén vagy a cink.
- Stabil energia: Mivel a termék cukor helyett kókusznektárral édesített, alacsonyabb a glikémiás indexe, ami megakadályozza a vércukorszint hirtelen ingadozásait.
- Elsőosztályú proteinek: Kiváló minőségű tejsavófehérjét tartalmaz, amely a szervezet számára ideális felszívódással rendelkezik.
- Hosszú távú jóllakottság érzet: A zabpehely, a rostok és a poliszacharidok kombinációja gondoskodik arról, hogy az éhségérzet ne jelentkezzen.






























