Ugrás a fő tartalomra

productDetail.productImages

Calvin Klein

Női kézitáska Emblem Jacquard LV04F3744G8E3

Akciók kóddal
Előnyös

Színes változatok

46 230 Ft
Ajánlott fogyasztói ár 58 180 Ft

Kód: mCK5731
Áruvisszaküldés 2 hónap

  • Elegáns Calvin Klein kézitáska feltűnő monogrammal,
  • a bézs-fekete kivitel időtlen és kifinomult megjelenést kölcsönöz,
  • merev forma bőséges hellyel a mindennapi szükségleteknek,
  • cipzáras főzseb a dolgok biztonságos tárolásához,
  • belső elrendezés egy kisebb zsebbel az apróságoknak,
  • a hosszú fülek kényelmes vállon hordást tesznek lehetővé,
  • visszafogott Calvin Klein logó az elülső oldalon.

Anyag: 100 % újrahasznosított poliészter
Kiegészítők színe: ezüst

Az újrahasznosított poliészter újrahasznosított forrásokból, például PET-palackokból készült anyag. A poliészter újrahasznosítása kíméli a természeti erőforrásokat és csökkenti a hulladék mennyiségét, így ezek a szálak fenntarthatóbb választást jelentenek.

Hasonló termékek

Calvin Klein - Női crossbody táska Webbing LV04F3656GLI1
Akciók kóddal
38 230 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Calvin Klein - Női kézitáska LV04F3221GFUP
Akciók kóddalElőnyös
24 300 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Calvin Klein - Női crossbody kézitáska LV04F3268G3I6
Akciók kóddalElőnyös
27 230 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Calvin Klein - Emblem női táska LV04F3369GZ1K
Akciók kóddalElőnyös
39 630 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Calvin Klein - Női kézitáska 2 az 1-ben Emblem Aop LV04F3750G8DZ
Akciók kóddalElőnyös
46 230 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Calvin Klein - Női kézitáska Emblem Hobo 2 az 1-ben LV04F3365G3I6
Akciók kóddalElőnyös
34 400 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Calvin Klein - Női táska Webbing Adj LV04F3644GUB1
Akciók kóddalElőnyös
46 230 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Calvin Klein - Női kézitáska LV04K3035GUB1
Akciók kóddalElőnyös
31 930 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Calvin Klein - Női kézitáska Bold Banana Bag LV04F3427GUB1
Akciók kóddalElőnyös
40 140 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Calvin Klein - Női crossbody táska Foil Logo LV04F3276GRAJ
Akciók kóddalElőnyös
30 380 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Érdekelheti Önt

Tesori d'Oriente - Byzantium - EDP
Előnyös
1990 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Maison Alhambra - Montaigne Coco - EDP
Előnyös
3910 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Guess - Seductive Red - EDT
2026.10.26.-ig Önnél

Bioderma - Hidratáló szérum Hydrabio Sérum (Moisturising Concentrate) 40 ml
-11 %Akciók kóddal
6000 FtproductDetail.originalPrice:6730 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

CeraVe - Nappali hidratáló krém SPF 50 (Facial Moisturising Lotion) 52 ml
Akciók kóddalElőnyös
6120 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Jean P. Gaultier - La Belle – EDP
2026.10.26.-ig Önnél

Lattafa - Fakhar Rose Women - EDP
Előnyös
9190 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Erborian - Bőrvilágosító CC krém CC Eye (Radinance Eye Contour Cream) 10 ml
Akciók kóddalElőnyös
2026.10.26.-ig Önnél

La Roche Posay - Koncentrált ránctalanító szérum Retinol B3 (Anti-wrinkle Concentrate) 30 ml
Akciók kóddalElőnyös
16 600 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Tommy Hilfiger - Tommy Girl - EDT
2026.10.26.-ig Önnél

Aquolina - Pink Sugar - EDT
2026.10.26.-ig Önnél

Paris Corner - Khair Confection - EDP
Előnyös
5640 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Lattafa - Yara Candy - EDP
10 980 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Uriage - Mosakodó olaj arcra és testre (Cleansing Oil) 1000 ml
Akciók kóddalElőnyös
4510 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Shiseido - Zen - EDP
Bestseller
2026.10.26.-ig Önnél

Uriage - Lipidpótló nyugtató krém nagyon száraz, érzékeny és atópiás bőrre Xémose (Lipid-Replenishing Anti-Irritation Cream)
Akciók kóddalElőnyös
2026.10.26.-ig Önnél

ACM - Arckrém 15%-os azelainsavval Azéane (Cream) 30 ml
Akciók kóddal
8370 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Lattafa - Yara Elixir - EDP
Előnyös
9130 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

Bioderma - Sensibio DS+ tisztító habzó gél (Cleansing Gel) 200 ml
Előnyös
3950 Ft
2026.10.26.-ig Önnél

L'Oréal Paris  - CC krém Magic (Anti-Redness Skin Enhancer) 30 ml
Akciók kóddalElőnyös
4780 Ft
2026.10.26.-ig Önnél