productDetail.productImages
Ajándékcsomag Luxury Collection Limited Edition 6 db
A szett tartalma:
- Fürdőhab Jojoba, Vanilla & Almond Oil (Bath Bubbles) 300 ml
- Tusfürdő Tropical Paradise (Body Wash) 300 ml
- Testpermet Midnight Cherry (Body Spritz) 250 ml
- Testápoló tej Jojoba, Vanilla & Almond Oil (Body Lotion) 130 ml
- Testvaj Midnight Cherry (Body Butter) 130 ml
- Kézkrém Tropical Paradise (Hand Cream) 130 ml
Kényeztesse magát egy pillanatnyi teljes kényeztetéssel ezzel a gyönyörű ajándékkészlettel a Baylis & Harding-tól, amely három népszerű illatot ötvöz – az édes gyümölcsös Midnight Cherry-t, az egzotikus Tropical Paradise-t és a meleg, finoman édes Jojoba, Vanilla & Almond Oil-t. A készletet egy ünnepi, aranyszínű részletekkel díszített dobozba csomagolták, így bármilyen alkalomra elegáns ajándékként vagy jól megérdemelt jutalomként szolgálhat.
Tulajdonságok:
• termékkészlet kedvenc illatokban
• tiszta, puha és illatos bőrt hagynak maguk után
• a mindennapi gondozási rituáléhoz
• elegáns, ünnepi csomagolásban
Testpermet Midnight Cherry
Gyengéden illatosítja a bőrt, és a nap bármely szakában frissességet biztosít. Ideális mindennapi használatra, amikor csak egy gyors felfrissülést szeretne magának, vagy egy könnyű illattal szeretné hangulatát kiemelni.
Használat: Közvetlenül a bőrre fújja kb. 20 cm távolságból. A nap bármely szakában használható a test felfrissítésére és illatosítására.
Testvaj Midnight Cherry
A testvaj glicerinnel és sheavajjal intenzíven hidratálja, táplálja és regenerálja az egész test bőrét. Ápoló formulája tökéletesen kiegészíti a cseresznye, mandula és likőr illatú termékcsaládot.
Használat: Fürdés után vigye fel az egész testre, és alaposan masszírozza be a bőrbe.
Tusfürdő Tropical Paradise
A gyönyörűen sima és gazdag tusfürdő gyengéd a bőrhöz, hatékonyan tisztít és intenzív habot hoz létre. Hidratált és egzotikus illatú bőrt hagy maga után.
Használat: Vigye fel nedves bőrre, habosítsa fel, majd alaposan öblítse le.
Kézkrém Tropical Paradise
A banán, az őszibarack és a narancsvirág egzotikus jegyeit tartalmazó ápoló kézkrém intenzíven hidratálja, puhává és rugalmassá teszi a bőrt.
Használat: Vigye fel száraz és tiszta kézre. Masszírozza be a bőrbe, amíg teljesen fel nem szívódik.
Fürdőhab Jojoba, Vanilla & Almond Oil
Gazdag és krémes habot hoz létre, amely hidratálja és táplálja az egész test bőrét. Puhává, simává éteszi és kellemesen illatosítja, édes-diós illattal.
Használat: Öntse vízsugár alatt meleg vízfürdőbe.
Test és kézápoló tej Jojoba, Vanilla & Almond Oil
A tápláló tej biztosítja a bőr számára a szükséges hidratálást és enyhíti a szárazság érzését. Puhává, rugalmassá és kellemes illatúvá varázsolja.
Használat: Vigye fel száraz és tiszta bőrre, és masszírozza be, amíg teljesen fel nem szívódik.
Kiegészítő információk:
• Vegan & Cruelty Free
































